مقاله در مورد نقش سونگ ایل گوک در امپراطور دریا و جومونگ

سلام این مقاله در مورد سونگ ایل گوکه:

اگر شما در اینترنت سرچ کنید می تونید بالغ بر 200 تا 249 سرچ مشهور در مورد سونگ ایل گوک پیدا کنید در حال حاضر شما میتونید شاهد پخش شدن سریال جومونگ در تمام اسیا باشید.

این سونگ ایل گوکه که کم کم واسه ی خودش نامی بهم زده و کاملا در یک خط مستقیم در حال پیشرفت است.طبق نظر روزنامه نگارها و منتقدان:شما نمیتونید اونو نادیده بگیرید.

سریالای اونو دوست دارین حتی سریالهایی که اون میخواد در اینده بازی کنه اون در سریال جومونگ فوق العاده بود و کاملا مناسب کاراکتر جومونگ. شخصیت اون در واقع کاملا در جومونگ نشان داده شده است.سونگ ایل گوک نقش یوم جانگ را در امپراطور دریا بازی کرده است که خیلی دوست داشتنی بود و برای اون نقطه ی شروع مناسبی برای پیشرفت بود . در درامهای عاشقانه مثل فیلمهای غمناک اون تنها کسی بود که میشه روی صحنه احساسش کرد.

اون از نوع کسایی نیست که اعتماد به نفس بالایی دارند و میخوان خودشونو در رسانه ها مطرح کنند.سونگ کسیه که دارای استعدادهای زیادیه کسی که از تربیت بالای خانوادگی برخوردار است سونگ ایل نعمت بزرگی برای تهیه کنندهاست و ادمای مشهور زیادی باید از اون درس بگیرند این گفته ی تهیه کننده ی سریال جومونگ است.

یکی از اعضای پشت صحنه ی امپراطور دریا در مورد سونگ گفته:یکی از چیزهایی که مردم در مورد سونگ دوست دارند شخصیت اون به عنوان یه انسانه با یه چهره ی خوب اون به شما اجازه نمیده که بفهمین تو سرش چی میگذره.خیلی فروتن.خیلی سرزنده و عاشق و متمرکز کاریه که داره انجام میده.

سونگ به عنوان یوم جانگ

کار کردن با اون مثل جریان هوا میمونه ما با هم برنامه های زیادی داشتیم اون خیلی حرفه ایه و استعدادهاش میتونه به عنوان یه شریک جرم نمره ی 10 کامل بگیره.من این حرفو به خاطر این میزنم که اون مثل شریک جرم من بود در امپراطور دریا با اینکه ما عقیده های مختلفی داشتیم اینو چویی سو جانگ گفته:

سریال امپراطور دریا به خاطر بازیگرای خوبش همینطور گروه خوبی که داشت سریعتر از حد انتظار ساخته شد .

نویسنده ی این سریال در مورد این که چطور سونگ برای نقش دوم به ذهنش اومده گفته:من در مورد نقشی حرف میزدم که هم عاشقانه باشه و هم بیاد و جانگ هوا را دوست داشته باشه و هم مردم از اون متنفر نباشند بر عکس اون را دوست داشته باشن پسری که دارای شخصیت زیادی باشه بنابراین یوم مون برای سونگ ایل گوک کاملا مناسب بود.

و همین طور تیه کننده ی جومونگ گفته:سونگ بهترین گزینه واسه ی نقش جومونگ بود و همینطور دوستاش که با اون در امپراطور دریا بودن بهترین گزینه برای جانفشانانش در جومونگ بودند.لی یا ایی یانگ بعد از فکر کردن در مورد داستان و نگاه کردن به سونگ در حالتهای مختلف می گه من زمان سختی برای انتخاب نداشتم چون سونگ میتونست به راحتی خوب بودن و با حال بودن از جوانی تا پایان داستان را نشون بده و صورت اون میتونه به هزار حالت دلخواه در بیاد.

من هیچ وقت انتظار طرحی به نام جومونگ را نداشتم به همین خاطر وقتی بهم پیشنهاد شد من داشتم از خوشحالی می لرزیدم."سونگ ایل گوک

من در گذشته با اون کار کردم و کارهاش را دیدم شخصیتای زیادی هستن که اون بزی کرده و همشون خوب هستن بنابراین همگام شدن در مسیر او زیاد سخت نیست.می دونم اون چطور کار میکنه کار کردن با اون اسونه.گفته ی بازیگر بادیگارد لی ونگ جونگ

کارگردان جومونگ لی جو هانگ میگه:

سونگ تازه بازی در امپراطور دریا را تموم کرده بود و بازیش در اونجا فوق العاده بود با اینکه نقش دوم و منفی سریال ر بازی میکرد ولی بازی قوی اون باعث میشد تا باعث بشه همه بخوان تا اون در نقش اصلی بازی کنه.من با اون مشکلی نداشتم فقط باید اون را از یوم جانگ به جومونگ تبدیل میکردم از موهش گرفته تا نوع حرف زدنش و نوع جنگیدنش ولی همه میدونستیم که میتونیم این کار را به خوبی انجام دهیم.

نویسنده ی سریال در ادامه میگه:

این طرح بزرگی بود و من میدونستم مردم انتظارات بالایی دارند وقتی سونگ ایل گوک به تیم اضافه شد و شروع به کار با عوامل و بازیگرای دیگه کرد همه از اون خیلی گرم استقبال کردند من باید مواظب کلماتی که مینوشتم بودم چون اونها دیگه جزیی از زندگی امپراطور جومونگ میشدند.

سونگ ایل گوک میگه:من هنوز نمیدونم استحقاق اینهمه خوش شانسی را دارم یا نه همینطور خانواده ای دارم.پدر و مادرم و خواهرم همیشه با من بودند و اونها بزرگترین فن و طر فدار من هستند. کسایی که همیشه منو ساپورت میکنند و با من صادق هستند.

همه ی کارگردانه و نویسنده ها اون را دوست دارند و میخوان در طرحهای بعدی انها با سونگ ایل گوک باشند. سونگ از همه ی سنین از تمام اقشار جامعه طرفدار دارد و نقشهایی که اشتباه باشند و یا خانواده ها دوست نداشته باشند را بازی نمیکنه و این چیزیه که طرفدارانش در مورد اون دوست دارند.گریهگریهگریهگریهگریهگریهگریهگریهگریهگریهگریهچه کار کنم مقالش احساساتی بود.گریهگریهگریهگریهگریه

/ 5 نظر / 352 بازدید
پرپری

سونگ بی نظیره اولین عشق تا ابد خواهد ماند[قلب][دلشکسته]

فاطمه

بنظر مي رسه كه ادم پاك ودرستي باشه با اينكه در كشور پراز فسادي زندگدي مي كنه اگر ادم سالمي در حرفه پراز فساد انجا باشد يعني كه محشر است شايد هم يك فرشته

نعیم

هاهاها! آخه سونگ ال گوک هم شد هنر پیشه!!!!!! حالم ازش بهم میخوره. هنرپیشه و بازیگر واقعی چویی سو جانگه نه سونگ سوسول مسخره! شما اگه یکبار درام بزرگ دائه جویونگ رو نگاه کنید اونوقت میفهمید جانگ بوگو چقدر تو ایران و خود کره طرفدار داره. وگرنه دوسه تا طرفدار سونگ شما تو آپارات که ملاک نیستن! چویی سو جونگ تک ستاره ی همیشگی کره هستش. خداحافظ.

نعیم

خانم جان کجای کره پر از فساده!!!!! من عاشق چویی سو جونگ و کره جنوبی هستم. خواهشا قبل از حرف زدن کمی فکر کن!

نعیم

خانم جان کجای کره پر از فساده!!!!! من عاشق چویی سو جونگ و کره جنوبی هستم. خواهشا قبل از حرف زدن کمی فکر کن!