کره ای کده جومونگی
امیدوارم لحظات خوبی در این سایت داشته باشید .....

کاربر مهمان، خوش آمديد!درباره :سلام خدمت بازدیدکنندگان گرامی. امیدوارم که در این وبلاگ لحظات خوشی را داشته باشید.نظرات خود را به ما بگید و بگید از چه کسانی مطلب میخواید.
پروفایل مدیر : حمیدافسانه ی جامیونگ گو(جومونگ 3)_자명고

نوشته شده توسط حمیددر تاریخ یکشنبه ٢٥ بهمن ۱۳۸۸

سلام.لبخند

امروز براتون از سریال افسانه ی جامیونگ یا جومونگ 3 میگذارم امیدوارم خوشتون بیادقلب

این افسانه مربوط به بیش از دو هزار سال پیش است که در زمان پادشاهی ناک رانگ طبل آسمانی جامیونگ (پرنسس جامیونگ گو) وجود داشته و در موقع حمله دشمنان خود به خود به صدا در می آمده. البته شاهزاده خانم جامیونگ در آن طبل نقشی ندارد و مردم آن طبل را به جامیونگ دختر امپراطور نسبت میدهند.

شاهزاده جامیونگ و خواهرش شاهزاده ناک رانگ در یک روز و از یک پدر و دو مادر متولد شده اند. پیشگوییهایی در مورد این شاهزاده ها وجود دارد که همزمان یکی از آنها باعث نابودی کشور میشود و دیگری برای نجات کشور تلاش میکند. مادر شاهزاده ناک رانگ با استفاده از قدرت خانوادگی اش موفق میشود که دخترش را بعنوان ناجی کشور معرفی کند و شاهزاده خانم جامیونگ که حالا مورد سوء ظن همه و بعنوان ویران کننده شناخته می شود، طی نقشه ای خودش و مادرش مورد حمله قرار می گیرند که در آن حمله به صورت معجزه آسایی نجات پیدا می کنند و مخفیانه بین مردم ادامه حیات می دهند.

سال ها می گذرد و او بزرگ می شود و وقتی از اصل خود باخبر می شود به قصر بر می گردد و بین درباریان ایجاد تنش و کشمکش قدرت میکند. شاهزاده جامیونگ و پرنس هودونگ شازده گوگوریو (کشور جومونگ) به هم علاقمند میشوند ولی تقدیر و سرنوشت مانع این عشق می شود. شاهزاده ناک رانگ هم به شاهزاده هودونگ علاقمند میشود و با دادن طبل جنگی آسمانی به او زمینه نابودی ملتش را فراهم میکند. شاهزاده جامیونگ برای نجات کشورش جنگ میکند و سرانجام مجبور میشود که با عشقش شاهزاده هودونگ بجنگد ...

نام سریال : Princess Ja Myung Go
دیگر نامها : The story of self Destruction / The Royal Princess Of Ja Myung Go
ژانر : Historical ، Period ، Romance
تعداد قسمت : 50
شبکه سازنده : SBS
کیفیت : HD

عکسها کوچک شده اند انها را ذخیره کنید تا در اندازه ی واقعی ظاهر شوند.

بقیه در ادامه مطلب....


  کلمات کلیدی :سریال های کره ای
نظرات ()
مطالب پیشینPowered By persianblog.ir Copyright © 2009 by http://jumong-28.persianblog.ir
Design By : wWw.Theme-Designer.Com